Klik hier als u de nieuwsbrief niet goed kunt lezen

Nieuwsbrief maart 2010

Inloggen op de server!


Cursisten kunnen nu op onze server inloggen om te oefenen en oefenbestanden op te halen. Volg de link hiernaast! U kunt dan direct een inlogcode krijgen en een instructie downloaden. Hierdoor is het nog makkelijker geworden om een cursus op afstand te volgen. Klik hier voor meer info.

 

Nieuwe cursus

Word 2007 Specialist!

Met elke nieuwe versie is Word gebruikersvriendelijker geworden, maar... er komen ook elke keer mogelijkheden bij. Voor gevorderde gebruikers hebben we een cursus gemaakt die ingaat op de ontelbare mogelijkheden, zoals allerlei grafische functies, verzendlijsten, formulieren en velden, tabellen en berekeningen, verwijzingen en macro's.

Voor meer informatie over Word Specialist, klik hier. Wilt u een proefles? Klik op de volgende link om een proefles aan te vragen: aanvraag proefles.

 

Te verwachten cursussen:

Wij werken aan een cursus webdesign met het uitstekende en gratis programma Kompozer. Ook kunt u binnenkort een cursus Weblogs maken verwachten. Leuk voor reisverslagen, hobby's, club- en familienieuws. We werken hierbij met het programma Blogger van Google dat net als Kompozer gratis is te downloaden. Als u vrijblijvend op de hoogte gehouden wilt worden, kunt dat hier opgeven:

Informatie Kompozer      Informatie Blogger

 

Klik hier voor meer tips en trucs.

Verkeerd e-mailadres in Outlook?

Hebt u een keer een verkeerd e-mailadres ingetypt in Outlook dan wilt u daar natuurlijk graag vanaf! Ga dan met de pijltjestoets naar het verkeerde adres toe en druk gewoon op Delete!

maart 2010

©

DataDidact Computeropleidingen

Reacties en colofon

Wilt u reageren op deze nieuwsbrief?  Klik dan hier

Wilt u de nieuwsbrief niet meer ontvangen? Klik dan hier

Voor meer informatie kijkt u op www.datadidact.nl